Müzik

2022’nin En İyi Albümlerini Sizin İçin Derledik!

2023’e sadece beş ay kala müzik dünyasında yaratıcılığın öfkesi sürüyor!

Dünyanın her köşesinden ve her türün, stilin köşesinden harika plaklar ortaya çıktı. 2022 kesinlikle müzik adına bereketli bir yıl oluyor! İşte sizin için derlediğimiz birbirinden eşsiz 2022 albümleri!


  1. Fear of the Dawn – Jack White 

Jack White, yaklaşık dört yıllık bir aradan sonra, The Raconteurs’daki günlerinden bu yana en iddialı solo çalışması ve tartışmasız en etkileyici  albümü olan Şafak Korkusu ile aramıza geri döndü. Albümü Spotify kullanıcısı iseniz buradan dinleyebilirsiniz!


  1. Magic Sign – Martin Courtney  

Martin Courtney oldukça başarılı bir sanatçı. Real Estate solisti, Magic Sign albümüyle büyük bir giriş yaptı. Albümü Spotify kullanıcısı iseniz buradan dinleyebilirsiniz!


  1. Dance Fever – Florence and the Machine

Florence + The Machine her zaman müziklerinde natüralist bir kaliteyi korumuştur. Bu albüm de farklı değil. Albümü Spotify kullanıcısı iseniz buradan dinleyebilirsiniz!


  1. Laurel Hell – Mitski

Laurel Hell özgüveni yüksek, sert ve içe dönük bir kayıt gibi gelebilir size Oldukça etkileyici bir albüm! Albümü Spotify kullanıcısı iseniz buradan dinleyebilirsiniz! Love Me More şarkısı bizim favorimiz oldu. 


  1. Sound of the Morning – Katy J Pearson

Katy J Pearson, ikinci albümü Sound of the Morning ile mükemmel bir yaz albümü hazırlamış bizlere. Albümü Spotify kullanıcısı iseniz buradan dinleyebilirsiniz!

Listemizin devamı da aşağıdaki gibi ilerliyor:

  • 6. Farm to Table – Bartees Strange
  • 7. Big time – Angel Olsen 
  • 8. Mr Morale & The Big Steppers – Kendrick Lamar 
  • 9. Skinty Fia – Fontaines D.C. 
  • 10. The Overload – Yard Act

İyi dinlemeler!

2 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.