Müzik

48. İstanbul Müzik Festivali Ertelendi


COVID-19 salgını sebebiyle bir festivali daha ertelendi. 2-25 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan 48. İstanbul Müzik Festivali, içinde bulunduğumuz olağanüstü durumdan dolayı eylül ayının ikinci yarısına ertelendi.

Sanatseverlerin “yazın habercisi” olarak kabul ettiği festival, eylül ayında mümkün olduğunca aynı içerikle ve her zaman olduğu gibi nitelikli, zengin bir program sunmayı hedefliyor. Beethoven’ın Aydınlık Dünyası temasıyla bu yıl tüm dünyada olduğu gibi Ludwig van Beethoven’ın 250. doğum yılını kutlayan İstanbul Müzik Festivali için bir süre daha beklemek zorundayız.

48. İstanbul Müzik Festivali biletleri hakkında

Daha önceden aldığınız festival biletleriniz, konserlerin gerçekleştirileceği yeni tarihlerde geçerli olacak. Ayrıca biletinizi iade ve değiştirme hakkınızda bulunuyor. Detaylı bilgi için e-posta adreslerinizi kontrol etmeyi unutmayın yada İKSV ile İstanbul Müzik Festivali web sitelerini ziyaret edin.

Festivalin çalma listesini Spotify’da dinlemek isterseniz buraya, Apple Music’te dinlemek isterseniz bu linke tıklayın.

Related posts
Müzik

Glastonbury Festivali Müzikleriyle Dijitalde

Dünyanın en büyük açık hava festivali Glastonbury bu yıl 50. yıldönümünü kutlamak için…
Read more
E-BÜLTEN
İlk Sizin Haberiniz Olsun

Dünyadaki eşsiz tasarım, reklam, teknoloji, sanat ve birçok başka kategoriden oluşan haberlerden ilk siz haberdar olmak için e-bültene üye olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir