Dünyadan

BMW 5 Serisi ve 6 Serisi Gran Turismo’yu 27 Mayıs’ta Tanıtacak

BMW, 27 Mayıs’ta Kore’de yapılacak bir etkinlikte makyajlı 2020 model 5 Serisi Sedan, makyajlı 6 Serisi Gran Turismo’yu tanıtacak.

BMW Kore’nin resmi Instagram sayfasından paylaşılan fotoğrafta, yenilenmiş LED gündüz farları görüyoruz. Daha büyük ön panjur ve farlar otomobile daha çok agresif, sportif bir görünüm sağladığını söyleyebiliriz.

BMW Kore’nin resmi Instagram sayfasından yayınlanan bir diğer paylaşımda, makyajlı 5 Serisinin ön bölümünde geçmişten günümüze değişimini hızlıca gösteren bir video paylaştı.

View this post on Instagram

⠀ [THE 5 AND THE 6 WORLD PREMIERE] #월드프리미어 #이벤트 ⠀ 전세계 최초로 한국에서 공개되는 THE 5와 THE 6. ⠀ THE 5와 THE 6의 #월드_프리미어 에 여러분을 초대합니다. ⠀ BMW가 전할 새로운 리더십의 기준을 BMW 드라이빙 센터에서 직접 만나보세요. #NEW_THE5_THE6 ⠀ [참여 방법] THE 5와 THE 6 월드 프리미어에 대한 기대를 댓글에 남기고 행사에 함께 가고 싶은 친구 태그하기 ⠀ -모집 기간: 2020년 5월 18일(월) – 5월 21일(목) -당첨자 발표: 2020년 5월 25일(월), 게시물 댓글을 통해 발표 -이벤트 경품: THE 5 AND THE 6 WORLD PREMIERE 초대권(5명) -행사 일정: 2020년 5월 30일(토) -행사 장소: BMW 드라이빙 센터 ⠀ [유의 사항] *당첨자 외 동반인 1명까지 함께 참석 가능합니다. *방역을 위한 비 접촉 발열 체크 및 방문 고객 대상 마스크 확인이 진행 됩니다. *방역 전문 업체 제품을 통한 전 시승 차량 소독 및 데일리 행사 후 소낙스 방역이 실행될 예정입니다. *본 행사는 차량 주행이 포함되어 있으므로 운전 면허증 소지자만이 행사 참여가 가능합니다.

A post shared by BMW Korea (@bmw_korea) on

Ayrıca BMW Kore yaptığı paylaşımda makyajlanmış 6 Serisi Gran Turismo’nun arka bölümünden görünen yeni çizgilerini, yeni keskin arka far detaylarını ve jant detaylarını paylaştı. 

Yeni makyajlanmış modellerde ek olarak bazı versiyonlarda güç artışı olması bekleniyor. Yeni modellerde 4.4 litrelik V8 ünite, 592 hp güç ve 700 nm tork üretebilmesi bekleniyor. 540i ve M550i versiyonlarında güç artışı beklenirken, M5 ve M5 Competition değerlerinde ise bir değişim yok gibi gözüküyor.

Related posts
Dünyadan

Manhart’dan Modifikasyonlu Range Rover Velar

Alman modifikasyon şirketi Manhart, portfolyosuna son projesi olan Range Rover Velar modelinide…
Read more
Dünyadan

Mercedes-Benz Yenilenmiş E-Serisi Coupe ve E-Serisi Cabriolet

Mercedes-Benz sergileyeceğiz makyajlı modelleri 27 Mayıs’ta dijital ortamda…
Read more
Dünyadan

Porsche Müzesini Sanal Ortamda Türkçe Anlatımla Gezin

Koronavirüs nedeni ile seyahat kısıtlamasının olduğu bu dönemde Porsche müzesini gezmek…
Read more
E-BÜLTEN
İlk Sizin Haberiniz Olsun

Dünyadaki eşsiz tasarım, reklam, teknoloji, sanat ve birçok başka kategoriden oluşan haberlerden ilk siz haberdar olmak için e-bültene üye olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir