Tasarım

Hayran Kalacağınız Nişan Yüzükleri!

Sıra dışı nişan yüzükleri görmek ister misiniz?

Çağdaş kuyumcular, özellikle geleneksel olmayan ve alternatif nişan yüzüklerine odaklanarak, çiftler için nişan yüzüğü alımlarında bir artış olduğunu bildirdi. Fark yaratan bir yüzük için, altın ve pırlanta gibi geleneksel unsurlar ince tasarım değişiklikleriyle dönüştürülebilir. Bu tasarım yöntemi eşsiz tasarımlara da kapı açıyor. Sizler için bazı tasarımcılardan örnek yüzükler derledik! İşte sıra dışı tasarımlarıyla yeni nesil nişan yüzükleri!


Nayestones

Tasarımcı Natalie Schayes, Belçika’nın Antwerp kentinde yapılan tasarım liderliğindeki mücevherlerinde elmasları merkezden uzaklaştırıyor. Parçalar, yeni bir modernliği kapsayan halkalar için dalgalı şekillerden ve saf formlardan gelen rifflerle klasik tasarım kodlarından kaçınıyor.

nayestones.com ↗


Nataf Joaillerie

Los Angeles merkezli tasarımcı Shannon Nataf, Elevation V halkasında 18 ayar sarı altın bant altında bir pırlanta askıya alıyor. Yüzüğün kenarları pavé pırlantalarla noktalı olabilir, ancak dış kısmı pürüzsüz ve kalın bir şekilde çizilmiş altın bir halkadır.

doverstreetmarket.com ↗


Dalila Barkache

Fas’ta doğup Paris’te büyüyen Dalila Barkache’nin baştan çıkarıcı tasarımları, onu sıra&&98 dışı kadrolarına ekleyen Dover Street Market’in dikkatini çekti. Black Diamond yüzük, bir klasiğe havalı bir bakış atmak için geleneksel konumlandırmayı alt üst ediyor.

doverstreetmarket.com ↗


Yi Collection

Vogue China’nın eski bir stil editörü olan Yi, Sri Lanka ve Myanmar’ı dolaştıktan sonra kendine ait bir şeyler yaratmaya hevesliydi. Kendi adını taşıyan mücevher markası, şık bir renk blokajı örneğinde ince bir zümrüt şeridine karşı bir akuamarin çerçeveleyen bu renkli yüzükte olduğu gibi, parlak değerli taşlarla bölgenin canlı renklerini hatırlatıyor.

yicollection.com ↗


Jemma Wynne

Jenny Klatt ve Stephanie Wynne Lalin, New York merkezli mücevher markası Jemma Wynne’nin arkasındaki ikili ve birlikte zahmetsiz bir zarafet yayan parçalar yaratıyor. Mücevherleri, değerli ve gayri resmi arasındaki doğru dengeyi sağlıyor.

jemmawynne.com ↗


Annette Welander

Annette Welander, Stockholm merkezli markası için keskin İskandinav tasarımını sıcak, sürdürülebilir kaynaklı altınla birleştiriyor. Arc yüzük ilk bakışta abartısız bir seçim gibi görünüyor.

annettewelander.com ↗


Katkim

Katherine Kim, kaliteli mücevher markası Katkim’in arkasındaki Los Angeles merkezli tasarımcıdır. Hem Central Saint Martins hem de New York’taki Moda Teknoloji Enstitüsü’nde bir mücevher eğitimi, Kim’in stilinin ince bir şekilde bilenmiş olduğu ve kendisinin sorunsuz çizgiler ile şaşırtıcı tasarım ince ayarlarından oluşan bir kombinasyon oluşturduğu anlamına geliyor. Floating Asscher pırlanta yüzük onun için imza niteliğinde bir ayar oluşturuyor: geleneksel konumlandırmayı kelimenin tam anlamıyla çevirerek, bir nişan yüzüğünü bu kadar değerli kılan unsurların tadını çıkarırken, bu en romantik aksesuarlarda genellikle eksik olan alaycı mizahı ekliyor.

katkimfinejewelry.com ↗

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.