Dünyadan

İşçi Filmleri Festivalinde Evde Kalamayanları Gör


Bu yıl Uluslararası İşçi Filmleri Festivali koronavirüs nedeniyle YouTube üzerinden gerçekleşecek. 15’si düzenlenecek olan festivalin özel gösterimlerin yanı sıra yönetmenler ile söyleşiler, atölyeler ve çalıştaylar gibi çeşitli organizasyonlar yayınlanacak. 

1 Mayıs – 8 Mayıs arası olacak festivalin programı belli oldu. Programa buradan ulaşabilirsiniz. Festivalin bu yılki sloganı “Evde kalamayanları gör” olarak belirlendi. Alican Yücesoy’un sunuculuğunu üstlendiği İFF gala bugün saat 20:00’da gerçekleşecek ve programa Ercan Kesal, Mert Fırat ve yurt dışından yönetmenler katılacak. Bu 8 günlük festival süresince toplamda 43 film çevrimiçi olarak izlemeye açık olacak. Filmler hakkında detaylı bilgiler almak için buraya tıklayın.İşçi Filmleri Festivali’nin tanıtım filminde bu yıl koronavirüs nedeni ile çalışma kısıtlamaları olsa bile evde kalamayan emekçiler yer alıyor. Bu yıl İşçi Filmleri Festivali, başta sağlık çalışanları olmak üzere, market çalışanlarına, inşaat işçilerine, otomotiv işçilerine ve evde kalamayan diğer tüm çalışanlara ithaf edileceğini duyurdu.Related posts
Dünyadan

Manhart’dan Modifikasyonlu Range Rover Velar

Alman modifikasyon şirketi Manhart, portfolyosuna son projesi olan Range Rover Velar modelinide…
Read more
Dünyadan

Mercedes-Benz Yenilenmiş E-Serisi Coupe ve E-Serisi Cabriolet

Mercedes-Benz sergileyeceğiz makyajlı modelleri 27 Mayıs’ta dijital ortamda…
Read more
Dünyadan

BMW 5 Serisi ve 6 Serisi Gran Turismo’yu 27 Mayıs'ta Tanıtacak

BMW, 27 Mayıs’ta Kore’de yapılacak bir etkinlikte makyajlı 2020 model 5 Serisi Sedan…
Read more
E-BÜLTEN
İlk Sizin Haberiniz Olsun

Dünyadaki eşsiz tasarım, reklam, teknoloji, sanat ve birçok başka kategoriden oluşan haberlerden ilk siz haberdar olmak için e-bültene üye olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir