AjandaMüzik

İstanbul’da Gerçekleşecek Yaz Konserlerini Sizin İçin Listeledik!

Neredeyse hepimiz müziğe bayılıyoruz! Pop, rock, rap, metal, arabesk gibi birçok farklı tür hayatımızın parçası! Sizin için 2022 yazına damga vuran konserleri not aldık. 

Henüz yaza yeni giriş yapmışken bu konserlere gelin hep beraber göz atalım!

İstanbul’da yurt dışından da sanatçıları ağlayacağımız bir konser takvimi bizi bekliyor. Hatta bazı biletler şimdiden tükendi bile. 

Ceza (3-29 Haziran)

Ceza fanları için muhteşem bir haber! Ceza bu yaz, 3-29 Haziran arasında 4 farklı İstanbul konseri veriyor. Şehirde Yazz Festivali kapsamında da sahnede yer alacak. Ceza hayranıysanız kaçırmamanızı öneririz! 

Imany (5 Haziran)

Sahne adı Imany olarak bilinen Nadia Mladjao, Comorian kökenli Fransız pop-soul kayıt sanatçısıdır. Kendisi 5 Haziran Pazar günü saat 20.00’de Zorlu PSM’de konser veriyor!

Epica (9 Haziran)

Epica, Hollanda kökenli bir senfonik metal grubudur. 2003 yılında gitarist ve vokalist Mark Jansen’ın After Forever adlı gruptan ayrılmasının ardından kurulmuştur. Ülkemizde 9 Haziran Perşembe günü KüçükÇiftlik Park’ta konser verecekler!

Hooverphonic (11 Haziran)

Hooverphonic, Ekim 1995’te kurulmuş Belçikalı müzik grubudur. Alternatif, elektronika, elektro pop ve rock tarzlarının karışımını elde elde ederek kendi özgün tarzlarını ortaya koydular. 11 Haziran 2022 Cumartesi günü saat 20.00’de Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda harika bir konser sizi bekliyor!

Teoman (17 Haziran-19 Temmuz)

Teoman uzun bir süreden sonra hayranlarıyla kavuşuyor. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verecek sanatçıyı kaçırmamanızı öneririz!

Tom Odell (1 Temmuz)

Tom Odell, 1 Temmuz Cuma günü KüçükÇiftlik Park’ta büyük bir konsere hazırlanıyor!

Kaleo (3 Temmuz)

Kaleo, 3 Temmuz 2022 Pazar günü saat 20.00’de KüçükÇiftlik Park’ta konser vermeye hazırlanıyor! 

Tove Lo (9 Temmuz)

Ebba Tove Elsa Nilsson, ya da bilinen sahne adıyla Tove Lo, İsveçli şarkıcı ve söz yazarı. Kendisi, 9 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de KüçükÇiftlik Park’ta konser vermeye hazırlanıyor! 

Maneskin ve The Ringo Jets (23 Temmuz)

Maneskin, 23 Temmuz 2022 Cumartesi günü saat 19.00’da KüçükÇiftlik Park’ta konser vermeye hazırlanıyor! 

Arctic Monkeys (9-10 Ağustos)

Merakla beklenen büyük konserin biletleri maalesef tükendi bile! Fakat 9 ve 10 Ağustos’ta Zorlu PSM’de hayranları ile buluşmaya hazırlar!

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.