Teknoloji

Karşınızda karbon fiber gövdesiyle ve gelişmiş teknolojisi ile yeni elektrikli bisiklet: “Specter 1”

Elektrikli bisiklet pazarı yıllar geçtikçe gelişmeye devam ediyor ve rekabet hızla artıyor. Bu sefer karşımızda üst seviye modellerden yeni biri var. Specter markasının çıkardığı: “Specter 1

Rakiplerine nazaran çok farklı gözükmeyen Specter 1, iskeletinin köşeli hatlarıyla, rengiyle ve duruşuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca Specter 1, Eurobike Innovation Award‘a aday olarak gösterildi.

Tamamen karbon fiberden üretilen Specter 1, hem hafif hem de sağlam bir gövde sunuyor, bisikletin toplam ağırlığı 19,8 kg. Şehir kullanımına uygun olarak tasarlanan bisiklet, çamurluklarında LED aydınlatma sunuyor. Specter 1’nı gündelik şehir içinde kullanmanız için 4 farklı renkte, 3 farklı boyutla ve 2 farklı motor ile keyfiniz göre yapılandırabilirsiniz. Konfor paketinde otomatik kademesiz şanzımanlı 700W motoru ile 100Nm güç üretebilen bisikletin menzili 35-85km arasında. Verim paketinde 7 vistesli manuel göbek şanzımanlı 730W motoru ile 112Nm güç üretebilen bisikletin menzili 45-95km arasında. Dilerseniz çıkarılabilir yapıda olan 750Wh lityum-iyon çit pil paketiyle hızınızı 110km’ye kadar çıkarabilirsiniz.

Specter 1, 4G ile Bluetooth üzerinden sürekli akıllı telefonunuza bağlı kalabiliyor. Su geçirmeyen LCD ekranında çok sayıda detaylı bilgi verebiliyor ve sunduğu navigasyon ile yolunuzu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Yakında yollarda göreceğimiz Specter 1’nın Avrupa fiyatı 8.000 euro’dan başlıyor.

Bisiklete daha detaylı bakmak isterseniz linki burada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.