Tasarım

Louis Vuitton, Çantalarında Yıldız Savaşları Evrenini Yeniden Başlatıyor!

Gabriel Dishaw’ın kreasyonları çok uzaklardaki bir galaksiden gelmiş gibi görünüyor.

Gabriel Dishaw’ın tasarımına bayılacaksınız. Bu genç Amerikalı, vintage Louis Vuitton çantalarından yaptığı Yıldız Savaşları figürleri sayesinde uzay dünyasının çok daha şık görünmesini sağlıyor. 

Tasarımların bazıları 5.800 avroya kadar ulaşıyor ve göz alıcı bir Darth Vader’dan çok sofistike bir imparatorluk askerine kadar her şeyi yeniden yaratıyor. Bu sanatçı, eski daktiloların yanı sıra Nike ayakkabı veya elektronik malzemeler de kullanarak tasarımlarını gerçekleştirmiş. 

Dishaw’ın web sitesindeki bir blog yazısı, “Sürekli olarak eski malzemeleri kullanmanın yeni yollarını arıyorum, onları yeni bir ışık altında gösteriyorum” diyor. Onun tasarımlarının eşsiz noktası  bu olsa gerek.

Çoğu moda tutkunu için, bir Louis Vuitton çantasını bu şekilde kullanmak olumlu karşılanmış. Tasarımlar oldukça ilgi görüyor. Ancak, bundan öte tasarımların başka bir anlamı daha var: Her Star Wars hayranının hayali gerçeğe dönüşüyor ve özellikle onlar için harika bir deneyim ortaya çıkıyor! Sanatçının diğer işlerine buradan göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.