Dünyadan

Manhart’dan Modifikasyonlu Range Rover Velar

Alman modifikasyon şirketi Manhart, portfolyosuna son projesi olan Range Rover Velar modelinide ekledi. Bu modifikasyon sayesinde Velar, görsel açıdan daha çok dinamik ve daha çok performans artışı sağlanmış.

Manhart, Range Rover Velar serisinin en hızlı ve en güçlü olan Range Rover Velar SVAutobiography Dynamic Edition 5,0 litre V8 Supercharged motora sahip olan arac modelini revize etti ve adını yenileyerek “MANHART Velar SV 600” yaptı. 

Range Rover Velar Modifikasyonun Getirdiği Performans Artışı

En önde gelen artışlardan bir tanesi tork güncellemesi oldu. Fabrika çıkışı olan 680 Nm tork değeri 750 Nm’ye çıkartılmış. Bu da normalde 580 beygir güç üreten aracın 600 beygir güç üretmesi sağlamış. Fabrika verilerine göre 580 BG güç üreten aracın 0-100 km/sa’ya 4.5 saniyede ulaştığı söylenirken, bu yeni verilere göre bu kaç saniyeye düştüğü ile ilgili marka herhangi bir bilgi paylaşmadı. Egzoz sisteminde de değişikliğe giden Manhart, kullanıcıları tatmin edeceğini düşünüyor.

MANHART Velar SV 600’a 23 inçlik jantların olduğu yüksek performanslı lastikler takılmış. Gövde üzerindeki parçalara baktığımızda değişiklikleri hemen fark edebilirsiniz. Teknik açıdan, şasi sisteminde, fren sistemlerinde ve iç mekan hiçbir değişiklik yapılmamış.

Diğer tüm bilgiler ve fiyat hakkındaki bilgiler önümüzdeki günlerde gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.