Dünyadan

Netflix Top 10 TürkiyeBu zor günlerde herkesin kurtarıcı olan Netflix, gün geçtikçe kataloğunu genişletmeye devam ediyor.


Netflix, geçtiğimiz günlerde Türkiye’de en çok izlenen yapımları açıkladı. Listede 3 türk yapımı film bulunuyor. Nisan ayının ortalarında yayınlanan Recep İvedik 6, kısa bir süre içerisinde en çok izlenen film oldu. Recep İvedik hayranlarına duyurulur. Serinin son filmi olan Recep İvedik 6, sinemada 3.986.620 milyon izlenmiş ve 67.716.572 TL hasılat yapmıştı.

Hemen ardında yeni sezonunu bir çok kişinin sabırsızlıkla beklediği La Casa de Papel geliyor. Soygunun 4. kısmı 8 bölümden oluşuyor ve yine heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. 

Üçüncü sırada ise romantik kategorisinde yine bir türk yapımı bulunuyor. Başrollerde Bergüzar Korel ve Engin Akyürek’in olduğu Bir Aşk İki Hayat, sizlere duygu dolu anlar yaşatıyor. Film sinemalarda 523.231 kişi tarafından izlenmişti. 

Listenin en sonunda 2019’da Türkiye’de en çok izlenen film olan ve sizleri duygusal anlamda derinden etkileyecek bir yapı bulunuyor. Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon’nun başrollerini paylaştıkları film 7. Koğuştaki Mucize.

Listeye baktığımızda bizim favorilerimiz; La Casa de Pape, The Platform, Freud, Elite ve 7. Koğuştaki Mucize.


Netflix Top 10 Listesi

  1. Recep İvedik 6
  2. La Casa de Papel
  3. Bir Aşk İki Hayat
  4. Unorthodox
  5. Kod 8
  6. The Platform
  7. Freud
  8. Prison Break
  9. Elite
  10. 7. Koğuştaki Mucize

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.