Film

Netflix’e Alternatif En İyi 5 Yayın Platformu

Online yayın platformları içinde en popülerlerinden biri Netflix. Ancak Netflix’e alternatif olan, yasal ve ücretsiz yayın yapan platformlar da kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. 

Netflix olmasaydı alternatifleriniz neler olurdu, hiç düşündünüz mü?

  1. BluTV

Blu TV, hem kendi özel içerikleri hem de tüm zamanlara damga vuran içerikler ile aylık belli bir ücret karşılığında hizmet sunuyor. Ücrete bu yıl zam gelmiş olsa da BluTV, Türkiye’de sizi sektöründe başı çekiyor. Blu TV platformu üzerinden tüm zamanların en popüler HBO dizilerine de ulaşabilirsiniz. Bildiğimiz gibi HBO, henüz Türkiye’de desteklenmiyor. 

  1. Amazon Prime

Türkiye’de oldukça yeni olan Amazon Prime, Netflix’in en büyük rakibi. Tüm dünyada en aktif kullanılan yayın platformu olarak karşımıza çıkıyor. 30 gün boyunca ücretsiz deneme imkanı tanıyan Amazon Prime, daha sonra uygun bir ücret karşılığı hizmet veriyor. Hatta çoğu platformdan daha uygun diyebiliriz.  

  1. Mubi

Mubi de Netflix alternatifi olabilecek kalitede olan bir sanat, sinema platformudur. İçerisinde TV şovları bulunmayan bu platform, daha özel filmleri izlemeniz için sizi bekliyor. Mubi, sinema tarihinin en önemli yapımlarına bünyesinde yer veriyor. Hem dünya hem de Türkiye sinemasının en güzel örneklerini izlemek için Mubi üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

  1. Puhu Tv

Puhutv, 2016 yılında Doğuş Holding çatısı altında kurulan, internet üzerinden hizmet veren bir platformdur. Bilgisayar, mobil cihazlar ve akıllı televizyonlar üzerinden erişilebilen uygulama, bazı dizilerinin popülerliği ile oldukça tercih edilir hale geldi. Size uygun diziler ve filmler için Puhu Tv’ye mutlaka göz atın.

  1. Disney Plus

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), dijital platform Disney Plus‘a 10 yıl süreyle yayın yapma hakkı tanıyan lisans verdi. Bu Türkiye’de uzun süredir beklenen bir gelişme. Platformun 2022 yılı itibariyle tam tarih vermemiz gerekirse 14 Haziran’da yayında olacak. Birçok insan gibi biz de Disney Plus için heyecanlanıyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.