Film

Netflix’te İzleyebileceğiniz 5 Stand-Up Gösterisi!

Biraz gülmeye ne dersiniz? Sizler için yazımızda birçok komedyenin yer aldığı, hepsini Netflix’te bulabileceğiniz  komedi gösterilerine yer verdik. İyi seyirler! 

  1. Chris Rock: Tamborine

Chris Rock, bazılarının gücendirebileceği şakalarla düşünceli, orijinal ve kendi kötü yolunda saygılı bir bakış açısıyla yaklaşıyor ve birbiri ardına önemli meseleler üzerinde duruyor gösterisinde. 2018’de Netflix’te yayınlanan bu gösteri, Rock’ın on yıl sonra yaptığı ilk stand-up gösterisi olma özelliğini de taşıyor.

  1. Comedians of the World

Netflix, dünyanın 13 bölgesinden çok çeşitli stand-up komedilerini bize gösteriyor. Dilini dahil bilmediğiniz birçok bölgeden birçok komedyen bir araya geliyor ve farklı komiklik algılarını fark ediyorsunuz.

  1. Ali Wong: Baby Cobra

Bebek Kobra, alışılmadık bir geçiş portresi sunuyor. Genç yetişkinlikten yetişkinliğe, bekarlıktan evliliğe, evlilikten anneliğe. Wong, bir anne adayı olarak çalışmalarına hızla devam ettiğine de vurgu yapıyor gösterisinde. Bu anlamda da bir ilke imza atıyor. 

  1. The Standups

The Standups, bir Amerikan komedi televizyon dizisidir. Dizi, Netflix tarafından derlenen ve yayınlanan, stand-up komedyenlerinin 30 dakikalık kayıtlarından oluşan bir koleksiyondur. 

  1.  The Degenerates

The Degenerates, çeşitli komedyenlerin başrol oynadığı orijinal bir Netflix stand-up komedi dizisidir. Komedinin kaba, biraz sivri dilli kısmını da seviyorsanız mutlaka göz atmalısınız! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.