Reklam

Paris Panoramasında Sıra Dışı Belgesel Deneyimi


National Geographic’in ilk sezonunu 2018 yılında yayınladığı ve 10 bölümden oluşan One Strange Rock isimli belgesel serisi için sıra dışı bir gösterim yapıldı.

Dünya’nın eşsiz hikayesini astronotlar tarafından uzaydan anlatıldığı bu belgesel sizi sıra dışı bir yolculuğa çıkarıyor. Sunuculuğunu Will Smith’in yaptığı belgeseli ikinci sezonu bu yılın içinde yayınlanacak. Belgeselin ilk sezonu 45 ülkede, 6 kıtada ve uzaydan çekildi.

İkinci sezonun tanıtımı daha gelmemiş olsada, sıra dışı belgeselin ilk sezonun Fransa’daki tanıtımı da sıra dışı oldu. One Strange Rock belgeselinin gösterimi Paris’te yerden tam 30 metre yükseklikte gerçekleşti. Bir vinç sayesinde asılı duran platform üzerinde ve Paris’in eşsiz panoramasında gerçekleşen bu eşsiz deneyim izleyicilerin ayaklarını yerden kesti. Azilis reklam ajansı tarafından hazırlanan bu eşsiz etkinliğe gazeteciler, kanalın Fransa ortaklarından Canal+ ve sosyal medyadaki yarışmanın kazananları katıldı. 4 oturumun yapıldığı ve 120 kişinin bu eşsiz deneyimi yaşadığı projeye birçok alanda ödüllerde geldi.Künye

Ajans: Azilis, Paris, France

CEO: Jean-Charles Sibylle

Yaratıcı Yönetmen: Benoît Barennes

Proje Müdürü: Laure Houet

Yapımcı: Laure Houet

Proje Yönetmeni: Sabrina Nedjar


Görseller: Azilis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.