Dünyadan

Porsche Müzesini Sanal Ortamda Türkçe Anlatımla Gezin

Koronavirüs nedeni ile seyahat kısıtlamasının olduğu bu dönemde Porsche müzesini gezmek mümkün. 17 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan 43. Uluslararası Müzeler Günü kapsamında Porsche, efsanevi modellerinin sergilendiği Stuttgart’taki müzesini otomobil tutkularına sanal ortamda açıyor.


Türkçe anlatımla yapılacak bu eşsiz tura 17 Mayıs Pazar günü saat 14:00’te Porsche Türkiye Instagram hesabından katılabilirsiniz. Otomobil tutkunları ve Porsche aşıkları, bu eşsiz sanal turda Porsche’nin ruhunu ve marka değerlerini, geçmişten geleceğe gideceği bu dijital yolculuğu Türkçe olacak dinleyecekler. 5 bin 600 metrekarelik alanda olan bu müzede, 80’den fazla otomobili kapsayan sanal turda prototipler, yarış otomobilleri ve seri üretilen otomobillere de yer alacak.

Porsche Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Selim Eskinazi, “Porsche Müzesi otomotiv tutkunlarının mutlaka görmesi gereken etkileyici bir yer. Markanın geçmişi ve bugününü yansıtan 356, 550, 911 ve 917 gibi dünyaca ünlü, ikonik modelleri sanal ortamda görme fırsatı yakalayacağınız Türkçe anlatımlı görsel bir şölen hazırlandı. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.” dedi.


Görsel: porsche.com

Related posts
Dünyadan

Manhart’dan Modifikasyonlu Range Rover Velar

Alman modifikasyon şirketi Manhart, portfolyosuna son projesi olan Range Rover Velar modelinide…
Read more
Dünyadan

Mercedes-Benz Yenilenmiş E-Serisi Coupe ve E-Serisi Cabriolet

Mercedes-Benz sergileyeceğiz makyajlı modelleri 27 Mayıs’ta dijital ortamda…
Read more
Dünyadan

BMW 5 Serisi ve 6 Serisi Gran Turismo’yu 27 Mayıs'ta Tanıtacak

BMW, 27 Mayıs’ta Kore’de yapılacak bir etkinlikte makyajlı 2020 model 5 Serisi Sedan…
Read more
E-BÜLTEN
İlk Sizin Haberiniz Olsun

Dünyadaki eşsiz tasarım, reklam, teknoloji, sanat ve birçok başka kategoriden oluşan haberlerden ilk siz haberdar olmak için e-bültene üye olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir