Dünyadan

Porsche Müzesini Sanal Ortamda Türkçe Anlatımla Gezin

Koronavirüs nedeni ile seyahat kısıtlamasının olduğu bu dönemde Porsche müzesini gezmek mümkün. 17 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan 43. Uluslararası Müzeler Günü kapsamında Porsche, efsanevi modellerinin sergilendiği Stuttgart’taki müzesini otomobil tutkularına sanal ortamda açıyor.


Türkçe anlatımla yapılacak bu eşsiz tura 17 Mayıs Pazar günü saat 14:00’te Porsche Türkiye Instagram hesabından katılabilirsiniz. Otomobil tutkunları ve Porsche aşıkları, bu eşsiz sanal turda Porsche’nin ruhunu ve marka değerlerini, geçmişten geleceğe gideceği bu dijital yolculuğu Türkçe olacak dinleyecekler. 5 bin 600 metrekarelik alanda olan bu müzede, 80’den fazla otomobili kapsayan sanal turda prototipler, yarış otomobilleri ve seri üretilen otomobillere de yer alacak.

Porsche Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Selim Eskinazi, “Porsche Müzesi otomotiv tutkunlarının mutlaka görmesi gereken etkileyici bir yer. Markanın geçmişi ve bugününü yansıtan 356, 550, 911 ve 917 gibi dünyaca ünlü, ikonik modelleri sanal ortamda görme fırsatı yakalayacağınız Türkçe anlatımlı görsel bir şölen hazırlandı. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.” dedi.


Görsel: porsche.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.