Teknoloji

Size En Temiz Havayı Sunan Maske

 
Dünyanın ilk giyilebilir, akıllı hava temizleyici maskesi ATMOBLUE ile tanışın. Günümüzde birçok akıllı maske, kum ve polen gibi daha büyük partiküllere karşı koruma sunarken, çok az sayıda maske ise bakteri ve PM2.5 gibi daha küçük partikülleri etkin bir şekilde filtreleme sağlıyor.
 
ATMOBLUE, stil ve konfor dışında ek avantaj olarak alacağınız nefesi telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Eşsiz nefes alma deneyimi sunan ATMOBLUE, havadaki zararlı parçacıklarının %99.97 sini engelliyor. Bu da kullanıcılara her zaman temiz, filtrelenmiş hava sağlıyor.

 

ATMOBLUE’da yeni ve geliştirilmiş piller, dahili maske kontrolleri, yükseltilmiş uzun ömürlü HEPA filtreleri (150 saatlik kullanım süresi) ve yeni tasarlanmış ve patentli kafa bandı dahil olmak üzere önemli özellikleri buluyor. Bu yükseltmelere ek olarak, ATMOBLUE, FCC ve UL standartlarına uyacak şekilde güncellenmiştir. Maske şu anda ABD ve küresel satışlar için sertifika incelemelerine tabi tutulmakta. ATMOBLUE, RoHS, SRCC ve QCQ sertifikalarını almış bulunuyor. 

ATMOBLUE, şu an sadece indiegogo web sitesi üzerinden satışa sunuluyor ve bu site üzerinden de fonlaması yapılıyor. Tekli ve paketler halinde satılan maskeler, gönderim tarihine göre fiyatları 129$ ile 1.190$ arası değişiyor.

 
H13 HEPA Filtresi

 

Bir adım daha ilerleyen ATMOBLUE, H13 HEPA filtreleri sayesinde 0,3 mikron çapında veya daha büyük partiküllerin%99,97’sini bloke ediyor. Bir örnek vermek gerekirse bir insan saç teli yaklaşık 75 mikron çapında. Üst düzey H13 HEPA filtreleri, zararlı kimyasalları, bakterileri, virüsleri, polenleri, kirleticileri, dumanı, mikro tozu, kokuyu ve daha fazlasını engellemek için tasarlanmış. En zorlu koşullar için tasarlanan ATMOBLUE, gündelik hayatta da rahatça kullanabilirsiniz.

 
Hafif Silikon Conta


Dermatolojik olarak uygun silikon kullanılan maskede, her kullanımdan sonra yüzünüzde iz bırakmaz ve görüşü buğulanmadan gözlüklede rahatça kullanabilirsiniz. Kullanıcıları düşünülerek tasarlanan maske, 1000’den fazla kişinin yüzüne ait verileri derledikten sonra çeşitli boyutlardaki yüzlere uyum sağlayan maskeler üretilmiş.

 

ATMOBLUE’nun dört renk konfigürasyonu mevcuttur: Duman, İnci, Çimento Grisi ve Açık Pembe. Değiştirilebilir kapaklar sayesinde maskenizi tarzınıza ve ortamınıza uyum sağlamasına olanak tanıyor. Kullanılmadığında çantanızda veya boynunuza takılmak üzere tasarlanan ATMOBLUE’nun kompakt tasarımı sadece 190 gramlık hafif bir tasarıma sahip.

 
APP ile Maskenizi Kontrol Edin

 

Telefonunuza indireceğiniz APP ile gerçek zamanlı hava kalitesini görebilirsiniz. Kişisel metrikleri izleyebilir ve en önemlisi dinamik hava akış kontroller edebilirsiniz.

 

Patentli i02 hava kontrol algoritması ile kullanıcıların hava akışının aktivitelerine göre otomatik olarak ayarlanmasını sağlanıyor. Kullanıcı çalışma veya egzersiz sırasında aniden hız alırsa, APP fan hızını otomatik olarak artırıyor, solunum direncini azaltıyor ve talep üzerine daha fazla temiz hava sağlıyor. 

Related posts
Teknoloji

4 Haziran’da PlayStation 5 Tanıtılıyor

Uzun zamandır merakla beklediğimiz PlayStation 5’in tanıtım tarihi ve saati belli…
Read more
Teknoloji

Bildiğiniz Elektrikli Motosikletleri Unutun

Tamamen karbon fiber gövdesi ile eşsiz bir tasarıma sahip olan Novus, iki tasarımcı tarafından…
Read more
Teknoloji

VR Teknolojisinde Hissetme Zamanı

Sanal gerçeklikte insanlar artık bu yeni cihaz sayesinde baktıkları nesnelere veya çevreye…
Read more
E-BÜLTEN
İlk Sizin Haberiniz Olsun

Dünyadaki eşsiz tasarım, reklam, teknoloji, sanat ve birçok başka kategoriden oluşan haberlerden ilk siz haberdar olmak için e-bültene üye olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir