Tasarım

Size İlham Verecek Dekorasyon Blogları!

Hepimiz evimizin kişisel tarzımızın bir uzantısı olduğunu biliyoruz. Peki ya dekorasyon zamanı geldiğinde? En son yapılan tasarım trendlerine ayak uydurmak zor olabilir. Çeşitli stilleri keşfetmenize yardımcı olmak için iç tasarım, kendin yap projeleri ve mevsimlik dekor alanlarında size ilham vermek için bir liste hazırladık. Aklınıza bir fikir geldiğinde, evinizi tamamlayacak mükemmel detayları bulmak için aşağıdaki bloglara göz atabilirsiniz! 

Amber Lewis bloguna ilk zamanlarda ev sahibi olarak başladı. Blogunu ziyaret ettiğinizde, kendi evinizde uygulayabileceğiniz tasarım ilhamıyla sektör içinden birinin bakış açısına göz atacaksınız.

Holly Becker, blogunu 2006 yılında, ev dekorasyonuna yönelik renkli ve basit yaklaşımını paylaşmak için bir yer olarak kurdu. O zamandan beri, Decor8 bir tutku projesinden bir işe dönüştü. Büyüleyici bir kendin yap projesi istiyorsanız veya tasarım ipuçlarına ihtiyacınız varsa, ziyaret edebilirsiniz. 

İkea’dan sık sık alışveriş yapıyorum diyorsanız, bu siteyi mutlaka takip etmelisiniz. İkea ürünlerine dair birçok blog yazısına da erişebileceğiniz platform, ufuk açıcı olabilir.

Lonny, sektöre dair uzman görüşleri baz alınarak oluşturulmuş bir site. Ev dekorasyonuna dair birçok fikir edinebileceğiniz gibi daha doğru kararlar almak adına uzmanlardan bilgi edinmek sizin için daha faydalı olabilir. 

En çok tanınan blog sayfalarından biri! Apartman dairesine yaşayan biriyseniz size daha çok hitap edebilir. Trendleri de takip etmek adına arada ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.