Tasarım

Tasarlanmış En Güzel Maskeler


Geri bıraktığımız 1,5 aylık zaman diliminde artık hepimizi istediği bu karanti günlerinin en kısa sürede bitmesi. Arkadaşlarımızla veya ailemizle rahatça dışarı çıkıp sahilde kahvemizi içtiğimiz günleri deli gibi özlüyoruz. Bu kötü günler bitene kadar nereye gidersek gidelim artık maske takmamız ve eldiven giymemiz gerekiyor. Klasik beyaz veya siyah maskelerden sıkıldıysanız sizin için yurtdışında bağımsız bir kaç firmanın ürettiği maske tasarımlarını önerebiliriz. Bu maskeler yurtdışında geleceği için bizim ülkemize gelmesi şu günlerde biraz zor, hatta neredeyse imkansız. Bu arada bazı firmaların ülkemize satışı maalesef yok. Satılan her maskenin belli miktarı ihtiyacı olan kişilere veya sağlık kuruluşlarına bağış olarak gidiyor.

Olsun biz yinede umudumuzu yitirmeyelim bu günlerde bitecek ve özlediğimiz o güzel günler gelecek. İleriki zamanlarda sevdiklerinizde hatıra niteliğinde almak isterseniz linkleri aşağıda bırakıyorum.


New York merkezli Minna markasının bir tane maskesi 12 dolar. Minna, satılan her maske için evsizlik yaşayan zihinsel sağlık sorunları olan kadınlara maske bağışlayacak.


Parachute Home maskelerinin 5 tanesi 30 dolar ve bu maskeler 5’li set olarak satılıyor. Maalesef bu firma ülkemize satış yapmıyor.


Lupa Bags maskelerin bir tanesi 20 dolar. Satılan her maskede ihtiyacı olan kişilere de maske olarak bağışlanıyor.


Pepper Home tarafından tasarlanan maskelerin bir tanesi 14 dolar. Maalesef bu firma ülkemize satış yapmıyor.


Heather Taylor Home tarafından tasarlanan maskelerin 10 tanes 50 dolar. Satın 10’lu paket için belirli kuruluşlara ve hastanelere bağışta bulunuyor.


Aplat tarafından üretilen bu maskelerin bir tanesi 28 dolar.


Maskeler Hedley & Bennett tarafından üretilen maskelerin bir tanesi 22 dolar.


Christy Dawn markası bu özel maskelerini beşli set olarak 30 dolara satılıyor.


Size güzel bir haberimiz var. Bu maskeleri alamıyorsanız Headspace‘deki video tam size göre. Bir buçuk dakikadan daha kısa bir sürede elinizdeki malzemelerle, dikişsiz bir maske nasıl yapılırı gösteriyor.

Related posts
Tasarım

Atık Kağıtlardan Lüks Mobilyalar

Kağıttan bir çok eşya yapıldığına daha önce görmüştük fakat bu sefer Rus tasarımcı…
Read more
Tasarım

Bahçenize Farklılık Katacak Tasarım Saksılar

Avustralya merkezli Capra Designs, Amerika mağazasında yeni koleksiyonunu duyurdu. Güneşin Roma…
Read more
Tasarım

Hamak ve Çadır Bir Arada: Sunda 2.0

Kamp hayatında farklı bir soluk arayanlar için Kammok’un yeni hamak-çadırı Sunda 2.0…
Read more
E-BÜLTEN
İlk Sizin Haberiniz Olsun

Dünyadaki eşsiz tasarım, reklam, teknoloji, sanat ve birçok başka kategoriden oluşan haberlerden ilk siz haberdar olmak için e-bültene üye olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir