Film

Thor: Love and Thunder’a Bakış!

Ragnarok yönetmeni Taika Waititi, güçlü çekiç sallayan, güçlü kasları olan Thor serisinin dörtdüncü filmi olan “Thor: Love and Thunder”dun genel resmine bakıldığında başka bir boyuta kapı açıyor. Sinemalarda gösterime giren 92. Marvel filmi olan Love and Thunder filmi Marvel serisinin yine muhteşem filmlerinden biri gibi duruyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Chris Hemsworth, Christian Bale, Natalie Portman ve Tessa Thompson gibi isimler bulunuyor.

Thor: Love and Thunder, küçük bir çocukla çölde yürüyen, susuz ve terk edilmiş kel bir adamın görüntüsüyle başlıyor. Aşk ve Gök Gürültüsü başlığından da anlaşılacağı gibi film, komediye vurgu yapan aptal bir romantik komedi gibi duruyor. Pekii, gerçekten öyle mi? 

Taika Waititi tarafından yönetilen Love and Thunder, peruğu her taktığında katlanarak daha kaotik görünen Chris Hemsworth tarafından bir kez daha canlandırıldı. Bu sefer, Thor aşkı arıyor. Eski sevgilisi Jane Foster (Natalie Portman), şaşırtıcı derecede etkileyici bir şekilde aksiyona geri dönüyor.

Christian Bale tarafından hayata geçirilen Gorr, bir kötü adam. Gorr, evrendeki her tanrıyı öldürmeye niyetli. Thor ve Jane Foster’in da içerisinde bulunduğu kahraman ekip bu kötü adamla savaşıyor. Love and Thunder, bir ulusun size saygı duyması, kötü adamları devirmenin gücü, yanınızda sizi sevip ilgilenecek kimsenin olmamasının nasıl olduğu gibi temalara yer veriyor.

8 Temmuz 2022’de vizyona giren bu filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.