İlham

Ünlü TV Show’larının Mimari Planları!

Ünlü TV dizilerinin mimari planlarını hiç merak ettiniz mi?

Dünya çapında milyarlarca televizyon izleyicisi var ve kendinizi bir televizyon fanatiği olarak görmeseniz bile belirli sitcomların popülaritesinden haberdarsınızdır. Hatta birçoğumuz bu sitcomların fanı olmuş bile!

En sevdiğiniz diziyi izlerken keyif aldığınız evlerin ya da apartmanların nasıl canlandığını görmek isterseniz yazımızı okumaya devam edin! 

Bu eşsiz illustrasyonlarının sahibi Iñaki Aliste Lizarralde‘nin Instagram hesabınada buradan ulaşabilirsiniz.


How I Met Your Mother

Ted Mosby, arkadaşları ile kendisine küçük bir dünya yaratmış bir mimardır. En iyi arkadaşı Marshall Eriksen’in nişanlısı ve dokuz yıllık sevgilisi Lily Aldrin’e evlenme teklif etmesinin ardından yalnız kalacağı korkusu ile kendisine ruh ikizi olan birini aramaya başlar. İşte How I Met Your Mother’ın meşhur dairesinin planı!


Friends

Rachel, Monica’nın evine yerleşir ve onun arkadaş grubuna katılır. Bu gruptakiler: ünlü olmaya çalışan aktör Joey Tribbiani, iş adamı Chandler Bing, masöz ve müzisyen Phoebe Buffay ve Monica’nın abisi, yeni boşanmış paleontolog Ross Geller’dır. İşte Friends’in meşhur dairesinin planı!


The Big Bang Theory 

The Big Bang Theory MIT doktorası yapan, asosyal iki araştırma görevlisinin, sıradan bir garson olan, sarışın güzel Sheldon ile komşuluk ilişkilerini anlatıyor. İşte The Big Bang Theory’nin merak edilen mimari planı!


Seinfeld

New York’un Batı Yakasında geçen ancak aslında Los Angeles, Kaliforniya’da çekilen dizide, Jerry ve arkadaşları George Costanza, Elaine Benes ve Cosmo Kramer’ın maceraları konu edilmiştir. 


The Simpsons

Dizi, Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie’den oluşan orta sınıf bir Amerikan ailesinin bir parodisidir. Uzunn yıllar yayınlanmış Simpsons’ların evine göz atmak ister misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.